Цю Омегу з уцінкою потрібно не продавати, а викинути. Як я і зробила. 750 грн з доставкою - це теж гроші. Але я їх викинула у смітник. Мені і на думку б не спало, що навіть за уцінкою я отримаю баночки з одним суцільним комком капсул, які ще й неприємно пахнули. Це все свідчить про неправильне зберігання, після чого вживання таких капсул просто ЗАБОРОНЕНО. Коли телефонував продавець для підтвердження замовлення, на питання, чи можна відділити капсули при невеличкій фізичній дії, відповів, що «звісно, можна, з ними все добре, просто, не мають товарного виду через те, що трохи склеїлися». Тепер я замовлю омегу за звичайною ціною, та не в цього продавця. Це буде уроком мені. Та ризикувати своїм здоровʼям я б не стала, і нікому не рекомендую. Будьте обрежні.
Все чудово раджу всім до співпраці
Цю Омегу з уцінкою потрібно не продавати, а викинути. Як я і зробила. 750 грн з доставкою - це теж гроші. Але я їх викинула у смітник. Мені і на думку б не спало, що навіть за уцінкою я отримаю баночки з одним суцільним комком капсул, які ще й неприємно пахнули. Це все свідчить про неправильне зберігання, після чого вживання таких капсул просто ЗАБОРОНЕНО. Коли телефонував продавець для підтвердження замовлення, на питання, чи можна відділити капсули при невеличкій фізичній дії, відповів, що «звісно, можна, з ними все добре, просто, не мають товарного виду через те, що трохи склеїлися». Тепер я замовлю омегу за звичайною ціною, та не в цього продавця. Це буде уроком мені. Та ризикувати своїм здоровʼям я б не стала, і нікому не рекомендую. Будьте обрежні.